Часті запитання

Як купити?

Ви можете замовити товар через сайт, після чого Вам подзвонить наш менеджер і обговорить усі деталі замовлення, або зробити замовлення по одному з телефонів: (066)788-04-35, (096) 022-33-27, (034) 772-56-23, час роботи в будні дні з 9:00 до 17:00, субота з 9:00 до 13:00, неділя вихідний.

Як відбувається доставка та оплата?

Доставка партії секонд хенду відбувається після узгодження об'єму, ціни і якості. Відправку виробляємо транспортними компаніями. Часто доставляємо секонд хенд до магазину власними силами. Доставка - 2 дня. Чи можемо відправити партію секонду поштою. Оплатити можна в будь-якому з складів, зазначених на сайті. Можна оплатити картою і будь-яким зручним способом.

Чи працюєте з Фізичними особами?

Так, ми працюємо з фізичними особами. Також співпрацюємо з ФОП та Юридичними особами.

Які документи потрібні, для того щоб співпрацювати?

Щоб купувати у нас товар, необхідно укласти договір. Для цього потрібно свідоцтво про Вашу діяльність і розрахунковий рахунок в банку (якщо є). З цими документами можна приїхати на будь-який склад і там з Вами укладуть договір

Яку мінімальну кількість товару можна купити?

Товар до нас приходить в поліпропіленових мішках або поліетиленових пакетах, тому мінімальна кількість товару - 1 упаковка. Мінімальна партія - від 50 кг.

Чи можу я переглянути, що знаходиться в мішку? Чи я маю купляти його в закритому вигляді?

Так, звичайно, Ви можете дивитися що знаходиться в мішках.

Чи можу я вибрати речі з різних мішків?

Ні. Ми продаємо тільки цілими мішками, але у Вас буде можливість вибрати один з двох.

Не має відповіді на Ваше питання! Звяжіться з нами!

Каталог